Ukraine  russianflag
Menu
A+ A A-

Dla Pracodawcy

Budowanie wykwalifikowanego zespołu pracowników to proces zaczynający się od odpowiedniej selekcji, rekrutacji poprzez indywidualnie dobrane szkolenia pracowników.

 

Jednym z obszarów naszej działalności jest wspieranie przedsiębiorstw w szybkiej i skutecznej rekrutacji pracowników oraz doradztwie personalnym. Proponujemy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników, preselekcji oraz weryfikacji kompetencji kandydatów. Nasze doradztwo personalne oparte jest na wieloletnim doświadczeniu. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta jesteśmy w stanie elastycznie dopasować narzędzia rekrutacji i selekcji do stawianych przez Państwa wymagań.

 

REKRUTACJA – wiodącym obszarem naszej działalności jest rekrutacja i selekcja pracowników. Usługę kierujemy do wszystkich potencjalnych klientów : małych, średnich i dużych firm

 

W przypadku standardowego procesu rekrutacji na usługę rekrutacji składają się następujące etapy :
• analiza potrzeb klienta
• opracowanie i publikacja ogłoszeń prasowych
• wyszukiwanie kandydatów
• analiza nadesłanych CV
• weryfikacja telefoniczna kandydatów
• weryfikacja kompetencji zawodowych kandydatów w trakcie spotkań indywidualnych
• prezentacja kandydatów klientowi
Efektem końcowym całego procesu jest raport z przeprowadzonej rekrutacji oraz prezentacja ustalonej w umowie liczby kandydatów spełniających kryteria Klienta. Standardowo proces rekrutacji trwa od 7 do 21 dni lub wg życzeń Klienta

 

W zakresie prowadzonych procesów rekrutacyjnych dostarczamy pracowników :
• stałych – zatrudnionych w danej firmie w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną
• pracowników czasowych – zatrudnienie w miejsce pracowników etatowych, pracowników leasingowych , czyli zatrudnionych w naszej Agencji Pracy Tymczasowej.

 

 

PRACOWNICY TYMCZASOWI – wysokie koszty pracy oraz potrzeby wynikające najczęściej z sezonowego profilu przedsiębiorstw przesądziły o tym, że leasing pracowników stał się istotną metodą zwiększania efektywności i konkurencyjności firm. Forma czasowego zatrudniania pracowników pozwala na lepsze zapewnienie ciągłości oraz elastyczności organizacji pracy.

Leasing pracownika to usługa polegająca na oddelegowaniu Pracownika Agencji Pracy Tymczasowej do świadczenia pracy w Państwa firmie. Korzyści wynikające z zatrudnienia pracownika tymczasowego :


 Starannie dobrany personel
 Przeniesienie obowiązków wynikających z prawa racy na Agencję Pracy Tymczasowej
 Wymiana lub krótki okres wypowiedzenia pracownika w przypadku niespełnienia przez niego Państwa oczekiwań
 System rozliczeń kosztów wykonanej pracy za pomocą jednej faktury

 

 

DORADZTWO PERSONALNE – w ramach tej usługi proponujemy Państwu zakres usług związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi do których należą między innymi : opracowanie polityki i strategii personalnej, opracowanie opisów stanowisk pracy, opracowanie procedury adaptacji pracowników, badanie potrzeb szkoleniowych i organizacja szkoleń