Ukraine  russianflag
Menu
A+ A A-

Dla Pracownika / Kandydata

 

Z NAMI ZNAJDZIESZ PRACĘ W POLSCE LUB ZA GRANICĄ

 

Pośredniczymy w znalezieniu legalnej i bezpiecznej pracy w m.in. w branżach: budowlanej, przemysłowo-konstrukcyjnej, usługowej pielęgniarsko-opiekuńczej oraz w innych. Współpracujmy z krajowymi i zagranicznymi Pracodawcami, którzy poszukują pracowników w Polsce. Pomożemy znaleźć pracę zgodną z Państwa oczekiwaniami. Aktualne ofert pracy znajdują się TUTAJ >>
Jeżeli nie ma interesującej Państwa oferty pracy CV można zostawić TUTAJ >>

 

Mając świadomość jak ważne jest bezpiczeństwo zatrudnienia, zapewniamy :

 

• Sprawdzonych Pracodawców- staramy się najdokładniej jak to możliwe weryfikować wszystkich pracodawców i oferty pracy.
• Przejrzystość – nie pobieramy od Państwa żadnych opłat za pośrednictwo pracy. 
• Zakwaterowanie – w razie potrzeby pomagamy znaleźć miejsca noclegowe.
• Opiekę podczas pracy za granicą– zapewniamy wsparcie naszego koordynatora za granicą
• Uznawanie kwalifikacji – w razie konieczności pomagamy w uznawaniu uprawnień i kwalifikacji niezbednych do pracy w Polsce i za granicą.

 

 

PRZEKWALIFIKUJ SIĘ ABY ZDOBYĆ NOWY ZAWÓD I PODJĄĆ PRACĘ !

 

 

JEŚLI W DALSZYM CIAGU NIE MA DLA CIEBIE PRACY - NIE MARTW SIĘ !

Z nami zdobycie nowego zawodu i pracy może być prostsze niż myślisz. Nasze Centrum Kształcenia i Rozwoju Zawodowego oferuje szereg kursów i szkoleń, które pomogą Ci ponownie wejść na rynek pracy. Bardzo możliwe, że spełniacie Państwo warunki umożliwiające dofinansowanie kursów i szkoleń, jeżeli tak pomożemy Państwu sfinansować kształcenie. Naszą ofertę szkoleniową znajdą Państwo TUTAJ >>

 

 

ZOSTAŃ PRACOWNIKIEM TYMCZASOWYM

 

Praca tymczasowa to forma zatrudnienia o charakterze okresowym. Podmiotem zatrudniającym jest Agencja pracy tymczasowej. Consenso oddelegowuje pracownika do wykonania określonej pracy na rzecz i pod kierownictwem pracodawcy użytkownika, na z góry określony okres czasu lub na czas realizacji konkretnego zadania , Consenso jako formalny pracodawca, przejmuje kwestie administracyjno-prawne realizacji umowy – nalicza i wypłaca wynagrodzenia, odprowadza podatki i składki ubezpieczeniowe, oraz udziela urlopów.

 

Jak zostać pracownikiem tymczasowym :

KROK I
Zgłoś się do nas ! Złóż dokumenty bezpośrednio u naszego konsultanta lub wyślij CV na adres rekrutacja@consenso.info.pl . Zarejestrujemy Cię w naszej bazie pracowników.

KROK II
Nasi pracownicy zweryfikują Twoje kwalifikacje i doświadczenie. Indywidualnie dopasujemy dla Twojego profilu oferty najbardziej odpowiadające Twoim umiejętnościom i oczekiwaniom. W momencie pojawienia się odpowiedniej oferty nasz pracownik umówi się z Tobą na spotkanie i omówi szczegóły i warunki zatrudnienia.

KROK III
Jeżeli przedstawione warunki pracy będą dla Ciebie satysfakcjonujące, podpiszemy z Tobą umowę.

 

DORADZTWO PERSONALNE

 

Doradztwo personalne indywidualne to również szeroka gama usług mających na celu profesjonalne wsparcie kandydatów do pracy. Wiemy co jest potrzebne naszym kandydatom, gdzie i w jaki sposób szukać pracy aby ją znaleźć i w jaki sposób aplikować aby pracę otrzymać. W ramach doradztwa personalnego wspieramy kandydatów w budowaniu swojej kariery zawodowej.

Pomagamy w przygotowaniu CV oraz listów motywacyjnych, przeprowadzamy testy kompetencji i predyspozycji zawodowych .