Ukraine  russianflag
Menu
A+ A A-

O NAS

CONSENSO sp. z o.o. jest nowoczesną firmą w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza praca to wynik naszej pasji, kreatywności i jakości tworzonej na bazie wypracowanych przez nas doświadczeń. Naszym klientom, pracodawcom i pracownikom dostarczamy wyspecjalizowanych usług, wspierających ich w osiąganiu postawionych celów. Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji i selekcji personelu, w tym także zespołów pracowniczych, rozwoju osobistego i zawodowego pracowników oraz osób poszukujących pracy, a także dostarczamy rozwiązania biznesowe i prawne w obszarze HR niezbędne w bieżącym zarządzaniu przedsiębiorstwem.

 

NASZĄ MISJĄ jest

Inspirowanie ludzi do rozwoju osobistego i doskonalenia kompetencji zawodowych oraz oferowanie rozwiązań HR pozwalających wykorzystać potencjał i wzmocnić konkurencyjność przedsiębiorstw na rynku.

 

NASZYM CELEM jest świadczenie kompleksowych usług dla biznesu. Wspieramy przedsiębiorców we wdrażaniu nowoczesnych form zatrudniania i zarządzania zasobami ludzkimi oraz tworzymy nowe perspektywy rozwoju zawodowego dla uczestników rynku pracy poprzez działania na rynku lokalnym, ogólnopolskim i europejskim. Wspieramy rozwój przedsiębiorstw i ich kadr poprzez pozyskiwanie środków Unijnych, doradztwo personalne i usługi szkoleniowe.