Ukraine  russianflag
Menu
A+ A A-

Pracownicy spoza Uniii Europejskiej

CONSENSO sp. z o.o. oferuje Państwu usługi związane z zatrudnianiem pracowników z Ukrainy. Proponujemy Państwu pracowników ze wschodu do wszelkich prac w sektorze budowlanym, transporcie samochodowym, gastronomii, przetwórstwie, przemyśle wytwórczym, produkcyjnym oraz opiekuńczym, a także w rolnictwie, sadownictwie i wszelkich innych pracach sezonowych. Oferujemy również wykwalifikowaną kadrę do prac specjalistycznych oraz posiadającą wiedzę fachową potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami.

 


Oferujemy Państwu pracownika z Ukrainy w wybranej formie zatrudnienia :

 

1. Pośrednictwo w zatrudnieniu obywateli Ukraińskich u polskich pracodawców – w tym wariancie prowadzimy rekrutację i selekcję pracowników na Ukrainie według kryteriów określonych przez klienta. Troszczymy się o wybór jak najlepszego dla Państwa kandydata, potwierdzamy wszelkie dane o kwalifikacjach, doświadczeniu zawodowym oraz posiadanych uprawnieniach w formie udokumentowanej. Wspieramy w załatwianiu formalności związanych z przyjazdem pracowników do Polski. Gwarantujemy w dokładnie wyznaczonym przez Państwa terminie zorganizowanie przyjazdu pracowników na miejsce. W tym wariancie Państwa Firma podpisuje umowy o pracę z kandydatami ( forma umowy zależy od Państwa). My po przyjeździe pracowników, jesteśmy cały czas w kontakcie z Klientem, pomagamy, monitorujemy, doradzamy Klientowi w całym procesie administracyjnym formalizacji rekrutacji, już tu na miejscu w Polsce, beż żadnych dodatkowych opłat. Nasze wynagrodzenie jest uzależnione od ilości pracowników. Udzielamy 1-3 tygodniowej gwarancji na rekrutowane osoby, która polega na bezpłatnej rekrutacji następnej osoby na zwolnione miejsce.

 

 

2. Leasing pracowniczy – szczególnie polecamy wypożyczanie pracowników do określonych prac. W tym wariancie pracodawcą jest Agencja Pracy CONSENSO sp. z o.o., co uwalnia Państwa firmę od zbędnej biurokracji oraz dużej ilości prac księgowo – kadrowych. My przejmujemy na siebie także umowy, wynagrodzenia pracowników oraz proces legalizacji zatrudnienia w ustalonym okresie zatrudnienia ich przez Państwa Firmę. Dla sprawdzonych pracowników organizujemy pozwolenia na pracę pozwalające na pozostanie ich w Państwa firmie po wstępnym okresie 180 dni przepracowanych na podstawie oświadczeń legalizujących ich pracę na powyższy okres. Koszt usługi jest uzależniony od ilości przepracowanych godzin i jest rozliczany na podstawie faktur VAT za usługi wynajmu personelu.

 

 

CONSENSO jako Agencja Pracy dysponuje:
• Niezbędną infrastrukturą, przestronnym lokalem zapewniającym komfort obsługi klienta oraz kandydatów do pracy,
• Profesjonalnym, dynamicznym zespołem rekrutacyjnym, władającym językiem ukraińskim,
• Sprawną komórkę księgową oraz kadrową,
• Odpowiednim kapitałem pozwalającym na płynną, bezproblemową obsługę finansową pracowników użyczonych klientom.
• Ubezpieczenie naszych pracowników od ewentualnych szkód dokonanych na urządzeniach oraz sprzęcie, na którym pracują .

 

Zatrudnienie obywateli Ukraińskich może okazać się dobrym sposobem na ograniczenie kosztów płac i pozyskanie zaangażowanego w pracę personelu. Bliskość kulturowa i językowa gwarantują szybką adaptację zawodową w nowych warunkach. Zapewniamy personel wykwalifikowany i pomocniczy w branżach: produkcyjnej, budowlanej, rolniczej, transportowej, pakowania, utrzymania czystości, opieki itp.


Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt z działem rekrutacji :
Iwona Sosnowska
rekrutacja@consenso.info.pl
mobile : + 48 730 306 106

 


Z chęcią udzielimy bardzo szczegółowych odpowiedzi dotyczących ewentualnego zatrudnienia pracowników ze Wschodu. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny za nasze usługi.

 

             Zapraszamy do współpracy!