Ukraine  russianflag
Menu
A+ A A-

Zatrudnianie cudzoziemców

Jako Agencja Pracy działamy w branży nie tylko krajowego ale i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Jako Agencja Pracy jesteśmy w stałym kontakcie z agencjami zatrudnienia w kraju i za granicą, które mają szeroki zakres działania i specjalizują się w rekrutacji pracowników z różnych branż i różnych narodowości. Rekrutujemy do pracy w Polsce pracowników z Ukrainy, Mołdawii oraz Gruzji.

 

Nasza oferta skierowana jest w głównej mierze do pracodawców pragnących zaoszczędzić w kosztach zatrudnienia ale także do tych, którzy na lokalnym rynku pracy nie potrafią znaleźć odpowiednich kandydatów do pracy. W krótkim czasie znajdziemy wykwalifikowanych pracowników z odpowiednim doświadczeniem.


Ponieważ zajmujemy się również doradztwem w zatrudnianiu obcokrajowców, podpowiemy Państwu jak zatrudnić obcokrajowca, pomożemy uzyskać stosowne dokumenty potrzebne do legalnego zatrudnienia oraz do uzyskania zezwolenia na pracę dla cudzoziemca

 

Współpraca z nami pomoże Ci:

  • Poznać zasady przepisów prawa, które pozwolą Ci na bezpieczne zatrudnianie pracowników międzynarodowych, 
  • Wykorzystać alternatywne formy zatrudnienia, 
  • Dotrzeć do specjalistów na międzynarodowym rynku pracy znając dokładnie ich koszt przy jednoczesnej gwarancji jakości, 
  • Lepiej realizować cele biznesowe dzięki właściwej polityce zatrudnienia

 

 

Jeżeli potrzebujesz szybko dotrzeć do fachowców i specjalistów lub po prostu zoptymalizować koszty pracownicze w swojej organizacji, zapraszamy.